Nasi partnerzy

biernat
Centrum Sportu i Rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym i kompleksowym centrum rehabilitacji ortopedycznej prowadzonym przez wybitnego specjalistę fizjoterapii – dr Ryszarda Biernata oraz zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Od ponad 10 lat pomagamy w pozbyciu się bólu, powrocie do zdrowia po urazach czy zabiegach.

Centrum Sportu i Rehabilitacji powstało na bazie uznanego w regionie Akademickiego Centrum Rehabilitacji przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Lokalizacja się nie zmieniła ale zmianom uległo całe centrum – przeszło gruntowny remont, wymieniony został sprzęt a także powiększyła się przestrzeń aby zapewnić Państwu bardziej kompleksowe podejście do rehabilitacji.

Centrum Sportu i Rehabilitacji
Olsztyńska Szkoła Wyższa
ul. Bydgoska 33
10-243 Olsztyn
tel. +48 662 008 798
e-mail: recepcja@biernat.co

 

akademia kompas

Akademia Rozwoju Biznesowego Kompas

Akademia Rozwoju Osobistego Kompas to marka, która istnieje na rynku szkoleń i biznesu od 8 lat. Wierzymy, że każdy sukces oparty jest na sumiennym podejściu do rozwoju. Chcemy, aby każdy organizowany przez nas projekt miał przełożenie w praktyce, dlatego nasza współpraca z firmami określana jest na podstawie indywidualnych zapotrzebowań zgodnych z branżą, dostępnymi narzędziami i głównym celem danej instytucji. Precyzyjnie analizujemy potrzeby naszych Klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych, po to by nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania. W trakcie trwania procesu szkoleniowego, coachingowego lub doradczego modyfikujemy nasz system pracy, by elastycznie wyciągnąć ze współpracy jak najwięcej z korzyścią dla Klienta. Oferujemy zróżnicowaną ofertę dla szerokiej grupy docelowej.

Kontakt
Małgorzata Dudek
Tel. +48 500-181-698

e-mail : poczta@akademiakompas.pl

www.akademiakompas.pl

 

lenart-interactive
Lenart interactive – Nowy Ład Marketingu

Agencja reklamowa – kompleksowo wspieramy firmy w komunikacji z rynkiem. Poprzez nowoczesne narzędzia i techniki marketingowe umożliwiamy dwustronny dialog marka – klient.

  • projektowanie graficzne
  • druk
  • reklama zewnętrzna
  • gadżety reklamowe
  • strony www
  • e-mail marketing
  • fanpage na facebooku
  • eventy

Powołaj się na Kancelarię Zawadzki, a otrzymasz 10% rabatu na wybrany projekt graficzny.
Jeżeli chcesz przełamać monolog sprzedażowy i wejść w interakcję ze swoimi klientami, zapraszamy do kontaktu:

biuro@lenartinteractive.pl
+48 519 177 410
www.lenartinteractive.pl

 

emovies

Emovies grupa XART

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2006r.
Na początku działalności główną specjalizacją była profesjonalna realizacja oświetlenia scenicznego która robimy do dziś dnia. W 2008 roku powróciliśmy do fotografii i filmu poszerzając zakres usług. Aktualnie Emovies jest prężnie działającą firmą z dużym własnym zapleczem sprzętowym i dzięki temu jesteśmy w stanie konkurować z innymi firmami.

Emovies grupa XART

ul.Osuchowskiego 22/1a , 12-100 Szczytno
tel 509 640 200
e-mail biuro[at]e-movies.pl
e-movies.pl


Kontakt Partnerzy Blog Oferta O mnie
Ryszard Zawadzki - Ubezpieczenia i Finanse